iPhone XI s masívnym trojitým fotoaparátom pózuje na nových záberoch

Poriadny štvorec.

1
iphone xi
Render: cashkaro.com

iPhone XI bude spolu s ďalšími dvoma modelmi predstavený až v septembri, no o jeho potencionálnej podobe sa špekuluje už nejaký ten piatok.

V nedávnej minulosti sa pri ešte nepredstavených modeloch iPhone riešil hlavne notch, teda zárez v obrazovke, ktorý fanúšikov týchto produktov rozdeľoval na dva tábory. S veľkým zárezom v displeji sa nakoniec zmierili všetci a dnes ho nájdeme aj v zariadeniach mnohej konkurencie.

Tento rok sa oči citlivé na dizajn upierajú na zadnú stranu nepredstavenej novinky s logom nahryznutého jablka. Apple má tento rok smartfóny iPhone vybaviť trojitým fotoaparátom, ktorý ale zrovna esteticky nepôsobí.

iphone xi
Render: cashkaro.com

Žiaľ, má čoraz bližšie k realite. K posledným správam prihadzuje ďalšie známy tvorca z OnLeaks v spolupráci s webom cashkaro.com, ktorý vzhľad ešte nepredstavených zariadení úspešne odhaľuje už dlhodobo.

iphone xi
Render: cashkaro.com

iPhone XI má byť skutočne vybavený trojitým fotoaparátom, ktorý bude uložený v masívom segmente umiestnenom nesymetricky v ľavej hornej časti zadnej strany. To, že bude vyčnievať nad konštrukciu, asi pripomínať nemusíme.

iphone xi
Render: cashkaro.com

Tento vzhľad už skôr ohlasoval japonský web macotakara.jp a neskôr ho potvrdzovala aj údajná konštrukčná schéma zariadenia. Čerstvé rendery vznikli podľa finálnych návrhov s proporciami 143,9 x 71,4 x 7,8 mm. Pre porovnanie, súčasný iPhone XS meria 143,6 x 70,9 x 7,7 mm.

iphone xi
Render: cashkaro.com

Vzhľad iPhone XI má tak zase o niečo bližšie k realite. Dúfame, že nový fotoaparát bude taký dobrý, že vonkajší dizajn bude tým najmenším problémom.