Náčrt pickupu od Tesly

Tesla nám tento rok predstaví aj elektrický pickup s futuristickým dizajnom

Tento rok sa okrem malého elektrického SUVčka Tesla Model Y dočkáme aj futuristicky vyzerajúceho pickupu.

Tento rok sa okrem malého elektrického SUVčka Tesla Model Y dočkáme aj futuristicky vyzerajúceho pickupu. Názov síce zatiaľ nepoznáme, no čo sa týka predstavenia, avizovaná novinka by mala uzrieť svetlo sveta počas nadchádzajúcich mesiacov. Teda aspoň tak naznačil Elon Musk.

Potvrdenie prebehlo na sociálnej sieti Twitter, kde šéf automobilky odpovedal na zvedavé otázky fanúšikov značky. A nielen to. Pár hodín pred tým sme tam mali príležitosť počuť i o oficiálnom termíne odhalenia vyššie spomínaného crossoveru. Deň D prebehne 14. marca v dizajnérskom štúdiu spoločnosti Tesla.

O pripravovanom pickupe nevieme takmer nič. Snáď iba to, že dostane výstup pre zapájanie elektrického pracovného náradia či veľmi futuristickú karosériu. Až tak futuristickú, že môže niektorým ľuďom dokonca prekážať. Elon si ju však aj napriek tomu už stihol obľúbiť.

Aby sme ale nezostali iba pri teórii, automobilka stihla medzičasom zverejniť profesionálne vyzerajúci náčrt toho, čo asi tak môžeme od jej ďalšieho diela očakávať. Na obrázku vyššie je tak jedinečná príležitosť vidieť časť z konštrukčného prevedenia nového elektromobilu, ktoré pripomína kamión Tesla Semi.

TIP REDAKCIE
Exynos 2200 oficiálne: Nový čipset od Samsungu s GPU AMD RDNA 2
Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať