redmi note 7 pro

Zlé správy: Redmi Note 7 Pro od Xiaomi nebude dostupný na medzinárodnom trhu

Chvíľu po tom, ako bol predstavený smartfón Redmi Note 7, jeho výrobca uviedol aj o ničo lepšiu verziu označenú ako Redmi Note 7 Pro. Známy rad zariadení od Xiaomi prešiel pod vlastnú značku.

Chvíľu po tom, ako bol predstavený smartfón Redmi Note 7, jeho výrobca uviedol aj o niečo lepšiu verziu označenú ako Redmi Note 7 Pro. Známy rad zariadení od Xiaomi nedávno prešiel pod vlastnú značku.

Inak sa nič nezmenilo. Smartfóny stále ponúkajú azda bezkonkurenčný pomer medzi výbavou a cenou, čo pri predchádzajúcich generáciách ocenil nejeden spokojný užívateľ aj u nás.

Ak ste si ale na novinku brúsili zuby, musíme vás sklamať. Presnejšie, sklamal vás regionálny riaditeľ pre juhovýchodnú Áziu menom John Chen. Ten oznámil, že Redmi Note 7 Pro nebude dostupný mimo indického a čínskeho trhu, čo odôvodnil produktovou stratégiou spoločnosti.

redmi note 7 pro
redmi note 7

Na druhú stranu, obmedzenie sa nebude týkať bežnej verzie Redmi Note 7, ktorú poháňa sada Snapdragon 660. Tá aj napriek o niečo nižšiemu postaveniu taktiež ponúka viac ako solídnu výbavu za zaujímavú predajnú cenu.

Z pohľadu oficiálnej slovenskej distribúcie bude tento model u nás dostupný od 4. apríla. Informácia aj s cenou 229 € figuruje na stránke autorizovaného predajcu Xiaomi zariadení u nás. Presvedčiť sa o tom môžete sami na tejto adrese.

Total
11
Zdieľaní