Huawei P30

Poď do Paríža s novinármi na predstavenie Huawei P30. Zapoj sa do jednoduchej súťaže!

Vlajkové zariadenia Huawei P30 a P30 Pro budú predstavené 26. marca v Paríži, čo ste už asi niekde zachytili. Najlepšie je, že tento rok môžete byť pri tom.

Vlajkové zariadenia Huawei P30 a P30 Pro budú predstavené 26. marca v Paríži, čo ste už asi niekde zachytili. Najlepšie však je, že tento rok môžete byť pri tom, priamo v centre diania.

Fanúšikovský portál Huafan.cz pripravil pre všetkých fanúšikov značky Huawei súťaž, vďaka ktorej sa môžu predstavenia série P30 zúčastniť osobne, a to priamo v Paríži.

Zapojiť sa je jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na webe Huafan.cz (ak účet už máte, stačí sa prihlásiť) a následne je potrebné odpovedať na otázku: Prečo by sme mali vybrať práve vás ako účastníka výletu na predstavenie modelov série Huawei P30?

Odpovedať môžete pridaním komentára do diskusie v tomto odkaze.

huawei P30 Pro
Očakávaná podoba Huawei P30 Pro (FOTO: winfuture.de)

Zo všetkých komentárov vo vlákne vyberie organizátor jeden víťazný príspevok, ktorého autor na položenú otázku odpovedal najoriginálnejším spôsobom.

Druhý výherca bude zvolený najvyšším počtom hlasov návštevníkov fóra Huafan.cz. Hlasovanie bude prebiehať pomocou tlačidla Poďakovať autorovi, ktoré nájdete pri každom súťažnom príspevku.

Dvaja šťastní výhercovia získajú cestu do Paríža na predstavenie nových smartfónov Huawei v termíne 25. až 27. marca 2019. Nezabudnite sa zapojiť čo najskôr – súťaž končí v sobotu, 16. marca 2019 o polnoci.

Total
3
Zdieľaní