huawei p30 pro

Huawei P30 Pro bude vlajková loď duchom aj telom: Takýto výsledok dosiahol v AnTuTu!

To, že vlajkový model spoločnosti Huawei, ktorý spoznáme už 26. marca, ponúkne to najlepšie, čo má čínsky výrobca k dispozícii, sme vedeli už dávno.

To, že vlajkový model spoločnosti Huawei, ktorý spoznáme už 26. marca, ponúkne to najlepšie, čo má čínsky výrobca k dispozícii, sme vedeli už dávno. Donedávna však viseli otázniky nad konkrétnymi komponentami, ktoré sa objavia v tohtoročnom TOP modeli.

Tie sa postupne odhaľujú hlavne vďaka testovacím aplikáciám ako Geekbench či AnTuTu. Dnešný únik informácií pochádza práve z druhého menovaného zdroja. Ako prvý ich publikoval server Sparrowsnews. V aplikácii AnTuTu sa totiž objavil smartfón s označením VOG-L29, ktorý získal 286 152 bodov. Je to on chlp viac než skóre, ktoré minulý rok dosiahol Huawei Mate 20.

P30 pro antutu

Kirin 980 aj 8 GB

Súčasťou Huawei P30 Pro bude samozrejme nový Kirin 980, ktorý svetlo sveta uzrel ešte počas IFA 2018 v Berlíne. Chýbať nemá ani objemná, 8 GB operačná pamäť RAM256 GB úložisko. Zaujímavou informáciou je, že P30 Pro ponúkne „len“ Full HD+ rozlíšenie displeja, v ktorom bude zabudovaný snímač odtlačkov prstov. Súčasťou P30 Pro budú aj prepracované fotoaparáty, o ktorých sme sa detailnejšie venovali v samostatnom článku.

K predstaveniu Huawei P30 Pro dôjde už 26. marca v Paríži. Redakcia TECHBYTE.sk bude na mieste. Na novinky upozorníme hneď ako ich získame.

Total
3
Zdieľaní