Bezdrôtové štuple B20

Štuple iba za 24 €: Žiadne káble, Bluetooth 5 aj nabíjacia krabička

Čína nám servíruje ďalšie zľavnené slúchadlá, ktoré stoja aspoň za malú pozornosť. Ak ti prekážajú káble, štuple B20 sú potom vyrobené práve pre teba.

Čína nám servíruje ďalšie dočasne zľavnené slúchadlá, ktoré rozhodne stoja aspoň za malú pozornosť. Ak ti prekážajú káble alebo len rád držíš krok s dobou, štuple B20 sú potom vyrobené práve pre teba. Vybavili ich technológiou Bluetooth 5 a na jedno nabitie by mali vydržať fungovať 2 až 3 hodiny.

Za tieto parádne bezdrôtové slúchadlá i napriek tomu nezaplatíš viac ako 25 eur. Musíš ale použiť akciový kupón, ktorý nájdeš na konci článku. V opačnom prípade ťa vyjdu približne o 10 eur viac. Dovoz na Slovensko platí predajca, čiže e-shop Cafago. Proces vraj trvá od 15 do 25 pracovných dní.

Bezdrôtové štuple B20
Bezdrôtové štuple B20

Hardvérová výbava zahŕňa až tri batérie. Dve sú umiestnené v útrobách štupľov, tá tretia sa zase nachádza v prenosnej krabičke. Preto dostala podstatne väčšiu kapacitu. Až 400 mAh dokáže poskytnúť dostatok šťavy na to, aby s ňou mohol používateľ nabíjať 55 mAh akumulátory slúchadiel.

  • impedancia: 30 Ω
  • citlivosť: 88 dB

Ak má niekto o B20 záujem, musí zamieriť do e-shopu Cafago, kde si ich vie vďaka kupónu CC5815 zaobstarať iba za 24,29 eur.

Total
3
Zdieľaní