samsung galaxy s10 41

AKTUALIZÁCIA: Na Galaxy S8, S9, Note 8 a Note 9 si odteraz môžete prenastaviť Bixby tlačidlo!

Samsung s príchodom nových vlajkových lodí, Galaxy S10, S10+ a S10e, potešil fanúšikov a majiteľov starších modelov výbornou správou.

Samsung s príchodom nových vlajkových lodí, Galaxy S10, S10+ a S10e, potešil fanúšikov a majiteľov starších modelov výbornou správou. Po nátlaku verejnosti sa rozhodol odomknúť funkcionalitu Bixby tlačidla. Táto funkcia momentálne prichádza na modely Galaxy S8, S8+, S9, S9+, Note 8 a Note 9

Upozornil na to používateľ Nathan-NL na sieti Reddit. Z redakčného testu sme zistili, že stačí aktualizovať Bixby Voice. Podržte tlačidlo Bixby, kým sa neobjaví domovská obrazovka, potom zamierte do nastavení a úplne dole ťuknite na „O Bixby Voice“ alebo „About Bixby Voice“. Čakať by vás mala veľká aktualizácia, ktorá sa začne sťahovať z obchodu Galaxy Store. Funkcia sa sprístupňuje vo verzii 2.1.04.18.

Screenshot 20190301 122746 Bixby Voice

Následne zamierte do nastavení (tri bodky) a ťuknite na nastavenie „Bixby key“. Tam si už môžete zvoliť, čo má tlačidlo robiť. Môžete mu dať príkaz po anglicky, napr: „take a screenshot“ alebo tlačidlu môžete namapovať otvorenie konkrétnej aplikácie.

V redakcii sme si cez príklad „open Google assitant“ nastavili práve asistenta Google, aj keď sa, zatiaľ, neotvára s aktivovanými hlasovými príkazmi. Vždy je nutné ťuknúť na ikonku mikrofónu alebo ho osloviť príkazom „Okay Google“.

Prišla vám aktualizácia alebo ešte stále čakáte? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
4
Zdieľaní