Futuristické zrkadlo

Samsung ho sám zverejnil: VIDEO s jeho futuristickou víziou je oficiálne vonku

Od 5G až ku neskutočným displejom. Takto začína epický text, ktorý zdobí čerstvo zverejnené video s víziou spoločnosti Samsung.

Od 5G až ku neskutočným displejom. Takto začína epický text, ktorý zdobí čerstvo zverejnené video s víziou spoločnosti Samsung. Vidieť sme ju však mohli už pred pár dňami. Rozdiel tu je iba v tom, že únik tentokrát nahradil krok výrobcu spotrebnej elektroniky.

Stalo sa tak krátko po tom, čo vietnamská divízia tieto zábery zverejnila na YouTube a v zápätí ich zase odstránila. Mnohí si vtedy mysleli, že nám ich oficiálne ukážu až počas podujatia MWC 2019, no nakoniec k tomu došlo o pár dní skôr.

Ako je možné vidieť nižšie, video zachytáva rôzne situácie rôznych ľudí, ktoré sa točia okolo moderných technologických vymožeností. V jednej môžeme vidieť napríklad autonómny tetovací prístroj, zatiaľ čo v druhej zase veľké futuristické zrkadlo so zabudovaným displejom a ovládaním bez jediného fyzického dotyku.

Samsung v spomínanom popise tvrdí, že “vytvárajú budúcnosti technológií, aby si ty mohol vytvárať budúcnosť”.

Aj skladací smartfón

Súčasťou vízie neďalekej budúcnosti je okrem iného niečo, čo pripomína skladací telefón. Asi v 24. sekunde príde rad na otváracie mobilné zariadenie s dvomi displejmi. Jeden pokrýva prednú a druhý zase vnútornú stranu skladacej konštrukcie, takže to vyzerá ako avizovaný Galaxy F (Galaxy Fold). Niektorí odborníci sú ale i napriek tomu všetkému skeptickí a tvrdia, že ide iba o vymyslený render.

TIP REDAKCIE
Telekom: Našu 5G sieť podporuje už 51 zariadení | ZOZNAM