samoobsluzne

V McDonald’s si objednáte aj bez personálu. Pribudli digitálne samoobslužné stojany

Známy reťazec rýchleho stravovania prináša koncept reštaurácií novej generácie aj k nám na Slovensko. Prvú takúto prevádzku nájdete v lamačskom OC Bory Mall v Bratislave.

Známy reťazec rýchleho stravovania prináša koncept reštaurácií novej generácie aj k nám na Slovensko. Prvú takúto prevádzku nájdete v lamačskom OC Bory Mall v Bratislave.

Veľká dotyková obrazovka, terminál pre bezhotovostné platby a výber všetkých produktov, ktoré si jednoducho objednáte úplne sami bez asistencie personálu. Tak by sa dali v stručnosti opísať samoobslužné digitálne kiosky, ktoré sú súčasťou novej koncepcie spoločnosti McDonald’s.

Koncept reštaurácií novej generácie má za cieľ využívať moderné technológie v prospech zákazníka. Je to nová stratégia starostlivosti o zákazníka i spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald’s.

McDonald´s

Technológia nového samoobslužného kiosku znamená, že príprava jedla začne v kuchyni pre zákazníka bezprostredne po odoslaní objednávky, čím sa zaručuje 100 % čerstvosť.

Novému konceptu bola prispôsobená aj kuchyňa, ktorá prešla rozsiahlou prestavbou a zmenou systému manažmentu práce. V poradí ďalšími reštauráciami McDonald’s, v ktorých budú najbližšie tieto kiosky inštalované, sú prevádzky v Bratislave v OC Centrál a na Prievozskej ulici.

TIP REDAKCIE
Rusko vyvracia americké fakty: Moderné telefóny u nás kúpite aj naďalej!

V OC Bory Mall sa nachádza 6 digitálnych objednávkových plôch. Jedlo si ale môžu zákazníci aj naďalej objednať aj pri pulte, kde sú pre nich k dispozícii 2 štandardné pokladne.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať