Do Overwatch už čoskoro dorazí nový hrdina menom Baptiste, ktorý bude plniť úlohu bojového zdravotníka. Novinku dnes oficiálne predstavil tvorca populárnej FPS strieľačky, teda Blizzard Entertainment.

Gigant sa s uvedením nového hrdinu do svojej hry celkom vyhral. Všetko začalo predstavením teaseru, ktorý odkazoval na ďalšiu časť obsahu hry Overwatch. Ide o hlásenie napísané kapitánom Cuervom, ktorý spomína na súboj s osobou, ktorá sa prezýva Baptiste.

Zdravotník s presnou muškou

„Nie je rozumné podceňovať Baptistu. Sám som pomáhal pri jeho tréningu a už od začiatku bol jeden z najlepších. Ešte nikdy som nevidel zdravotníka s tak presnou muškou. Jeho schopnosť rýchlo sa prispôsobiť rôznym situáciám je taktiež vzácny talent. Baptiste vznikol aby vždy prežil. Prisahám, že je požehnaný šťastím samotného diabla,“ stojí v hlásení Cuervu.

Podľa vyššie uvedeného úryvku je jasné, že nový hrdina bude spĺňať úlohu bojového liečiteľa, čiže zrejme pôjde o postavu podobnú Ane. Čoho presne však bude Baptiste schopný sa zrejme dozvieme až časom.