Samsung Galaxy S10

ANKETA: Čo hovoríte na cenu keramického Galaxy S10+ za 1 600 €?

Okrem nositeľných zariadení sme sa dočkali aj skladacieho telefón Samsung Galaxy Fold a keramického modelu Galaxy S10 za 1 600 eur.

Samsung včera predstavil hneď niekoľko kúskov novej spotrebnej elektroniky. Okrem nositeľných zariadení sme sa dočkali aj skladacieho telefónu Galaxy Fold a až troch rôzne vybavených verzií tohtoročnej vlajkovej lode Galaxy S10. Tá najdrahšia však stojí až 1 600 eur.

Používateľ sa ale na druhú stranu môže spoľahnúť na porciu toho najmodernejšieho hardvéru či konštrukciu, akú dnes neponúka hociktorý smartfón na pultoch obchodov. Za nemalý príplatok totiž nadobudne až 1 TB interné úložisko a až 12 GB operačnú pamäť RAM vrátane luxusného keramického prevedenia, ktoré by malo byť menej náchylné na škrabance ako telo z bežného ochranného skla.

Otázne je teda už iba to, či to za tie peniaze stojí. Preto nás teraz zaujíma váš názor.

Čo hovoríte na pomer medzi odporúčanou cenovkou a tým, čo nový high-end smartfón Samsung Galaxy S10+ ponúka? Boli by ste ochotní zaplatiť tak vysokú sumu za moderne vybavený a prémiovo prevedený mobilný telefón od renomovaného výrobcu?

TIP REDAKCIE
V Európe sa rozmáhajú opičie kiahne. O čo ide a treba sa obávať?

Dal by si za keramický Galaxy S10+ s 1 TB úložiskom 1 600 eur?

Loading ... Loading ...