Akčná kamera

Opäť nesklamali: Táto akčná kamera nestojí ani 23 €, dovoz je zdarma!

Chceš novú akčnú kameru, no je ti ľúto vyhodiť príliš veľkú kopu peňazí za GoPro? Tak si na správnom mieste.

Chceš novú akčnú kameru, no je ti ľúto vyhodiť príliš veľkú kopu peňazí za GoPro? Tak si na správnom mieste. Akciová ponuka od e-shopu TomTop ti v takom prípade vyčaruje na tvári veľký úsmev. Za tento kúsok s krytom a ovládačom momentálne zaplatíš iba niečo cez ľudových 22 eur.

Za spomínanú sumu môžeš počítať so 16 Mpx CMOS snímačom, 170-stupňovým uhlom pohľadu, 2-palcovým TFT displejom pre zobrazovanie vyhotovených záberov alebo so sekundárnym kúskom, ktorý je tam na to, aby poskytoval základné informácie o používaní. Základné balenie navyše obsahuje celkom slušnú porciu príslušenstva, kde nechýba ani spomínaný diaľkový ovládač či odolný a zároveň i dobre utesnený kryt.

Akčná kamera v zľave dokáže natáčať jemné 4K videá pri 30 snímkoch za sekundu. Vo Full HD rozlíšení je však k dispozícii aj možnosť aktivovať až 60 snímkov, čo ocení každý jeden milovník aktívneho životného štýlu. Výdrž 900 mAh batérie dosahuje približne 1 hodinu a 30 minút. Všetko tu, samozrejme, závisí iba od toho, aké sú nároky používateľa. Pri najvyšších nastaveniach môže totiž vydržať trošku kratšie.

TIP REDAKCIE
Krádež skončila tragicky: 19-ročný Slovák chcel ukradnúť elektrické káble, tie boli pod napätím
Akčná kamera
Akčná kamera + diaľkové ovládanie

Kameru nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde je v dočasnej akcii. Dočasnej preto, lebo keď vypredajú vyhradené množstvo zásob, cenovku vrátia na pôvodnú úroveň. Dnes stojí 22,85 eur, pričom za základný dovoz na Slovensko nedáš ani cent navyše.

Ak sa ti však tento produkt príliš nepáči a chcel by si radšej niečo iné, tak tu nájdeš alternatívnu elektroniku, ktorá je dokonca priamo na európskom sklade.