Xiaomi má inteligentnú práčku a sušičku. V Číne žne úspech, možno príde aj do EÚ!

Xiaomi má v portfóliu obrovský počet produktov. Ich novinka – inteligentná pračka so sušičkou – tu však ešte nebola.

Pri Xiaomi sme si už zvykli na rôznorodú ponuku produktov. V dobre vybavenom Xiaomi obchode tak nemáte problém kúpiť Xiaomi smartfón, tablet, smart zariadenia, varič ryže, klímu alebo notebook. Čínsky gigant sa rozhodol, že svoju ponuku opäť rozšíri. Tentokrát o kombinovanú práčku a sušičku.

Práčka a sušička Xiaomi Mijia disponuje 10 kg kapacitou bielizne a cenovkou len 259 € bez DPH. To je niečo, čo na Slovensku nevídame často. V Číne práčka trhá predajné rekordy a teraz to vyzerá tak, že by nakoniec mohla doraziť aj na globálny trh. Nasvedčuje tomu tweet od hovorcu Xiaomi pre globálne trhy, Donovana Sunga.

Čo sa práčky týka, Xiaomi Mijia disponuje energetickou triedou A+, zvládne oprať 10 kg bielizne a simulovať ručné pranie alebo plákanie. Počet pracích režimov sa neprekvapivo zastavil na čísle 21, výber je teda skutočne bohatý.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Rovnako dobre vybavená je aj druhá polovica produktu – sušička. Xiaomi tvrdí, že novinku vybavil špeciálnym teplovzdušným systémom s konštantnou kontrolou teploty, vďaka čomu bielizeň po dosušení nie je nutné žehliť. Dúfame, že sa Xiaomi práčka dostane z Číny aj k nám do Európy. Vyzerá viac než lákavo.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať