Nový monitor od Samsungu

VIDEO: Samsung má nový monitor, ktorý nadchne nejedného minimalistu

Samsung nám ešte pred začiatkom podujatia CES 2019 ukázal, ako vyzerá a čo všetko ponúkne jeden z jeho nadchádzajúcich elektronických produktov.

Samsung nám ešte pred začiatkom podujatia CES 2019 ukázal, ako vyzerá a čo všetko ponúkne jeden z jeho nadchádzajúcich elektronických produktov. Nový monitor nesie názov Space Monitor a je vyrobený pre každého, kto miluje minimalizmus.

Novinka totiž šetrí drahocenný priestor. Nie sú dokonca vidieť ani jej káble, pretože ich skrýva netradične prevedený stojan, ktorý sa upevňuje o stôl klasickým doťahovaním prítomnej skrutky.

Space Monitor (SR75) od spoločnosti Samsung ponúkne dve uhlopriečky. Potenciálni zákazníci si budú môcť vybrať buď 27 alebo až 32-palcový model s jemným 4K rozlíšením. Dostupnejší kúsok dostal 2K.

Konkrétne cenovky či dostupnosť ale zatiaľ nepoznáme. Veci sa zmenia až po tom, čo prebehne oficiálne predstavenie. Zatiaľ si musíme vystačiť s dostupným promo videom.

Viac detailov nám prezradí americké podujatie CES 2019, ktoré otvára svoje brány 8. a potrvá až do 12. januára. Šou prebehne už tradične v Las Vegas.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!
Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať