Smarwatch od Kospet

Keramika, OLED aj 4G: Tieto smartwatch sú vyrobené pre náročných používateľov

Lacné inteligentné hodinky ti príliš nevoňajú a zároveň nechceš vyhadzovať peniaze za renomovanú značku? V takom prípade máme skvelé riešenie.

Lacné inteligentné hodinky ti príliš nevoňajú a zároveň nechceš vyhadzovať peniaze za renomovanú značku? V takom prípade máme skvelé riešenie. Model Hope od spoločnosti Kospet je totiž vyrobený práve pre teba. Má parádnu hardvérovú výbavu a momentálne stojí ešte menej ako zvyčajne.

Stačí iba použiť náš akciový kupón NUETXGES a sú tvoje iba za necelých 123 €. Za túto sumu dostaneš okrúhly AMOLED panel s 1,39-palcovou uhlopriečkou, ázijský procesor MTK6739 s 1.25 GHz taktom, 3 GB operačnú pamäť RAM, až 32 GB úložný priestor, dual-band Wi-Fi, 4G konektivitu (nanoSIM) a dokonca aj 8 Mpx fotoaparát. 620 mAh batéria vraj vydrží poskytovať šťavu od 3 do 5 dní.

Konštrukcia Kospet Hope pozostáva z kombinácie kovu a keramiky, pričom ju chráni certifikácia podľa medzinárodného štandardu IP67. To znamená, že krehké útroby nepoškodí ani prípadný kontakt s vodou.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: 4ka zverejnila vianočnú ponuku na rok 2021. Zlacňuje služby aj telefóny!

Používateľ má k dispozícii 9 profesionálnych športových režimov vrátane kvalitného snímača srdcového tepu PPG, ktorý vyniká technológiou PixArt. Výrobca tvrdí, že tá otvorila dvere vyššej presnosti merania. Ak máme byť konkrétnejší, tak spomína slušných 60 percent.

Kospet Hope
Kospet Hope
Kospet Hope
Kospet Hope

Smartwatch Kospet Hope nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying, kde je doprava až na Slovensko úplne zdarma. Základný dovoz trvá od 15 do 30 pracovných dní a ako už bolo spomínané, cenovka dosahuje po využití kupónu NUETXGES niečo cez 122 €.

Total
31
Zdieľaní
Total
31
Zdieľať