Dočasne zľavnená ponuka od e-shop TomTop

Smartwatch v ZĽAVE: Ponuka zahŕňa aj smartband, stojí iba 6 €!

Ďalší deň, ďalšia akcia. Tentokrát tu však opäť máme hodinky. Ide o model Zeblaze Thor 4 PRO so slušnou výbavou.

Svet inteligentných zariadení sa zo dňa na deň rozrastá. Dnes tu pre vás máme tip na inteligentné hodinky. A nielen tie. Ide o model Zeblaze Thor 4 PRO so slušnou výbavou, a to vrátane inteligentného náramku 115PLUS, za ktorý momentálne dáte iba pár drobných. Poďme sa teda pozrieť na ich technickú špecifikáciu.

Smartwatch

Hardvérová výbava smartwatch Zeblaze Thor 4 PRO zahŕňa ako 4G konektivitu prostredníctvom vloženej nanoSIM karty, tak aj okrúhly displej s 1,6-palcovou uhlopriečkou (LTPS + 320 x 320 pixelov), 1 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB priestoru pre dáta, zabudovanú kameru (5 Mpx), GPS (aj GLONASS) vrátane bezdrôtovej technológie Wi-Fi či Bluetooth. Batéria dostala kapacitu o veľkosti 600 mAh, pričom v pohotovostnom režime vydrží okolo 48 hodín.

Cena: 87,89 €
Dovoz: zdarma

Zeblaze Thor 4 PRO
Zeblaze Thor 4 PRO

Smartband

Ako už bolo spomínané, súčasťou zľavnenej ponuky je aj smartband 115PLUS, ktorému nechýba ani snímač srdcového tepu. Okrem neho disponuje ale i technológiou Bluetooth vo verzii 4.0, certifikáciou podľa medzinárodného štandardu IP67 alebo 0,96-palcovým TFT displejom. Zabudovaný 100 mAh akumulátor mu dokáže v pohotovostnom režime poskytovať šťavu približne tých 10 dní.

Cena: 6,14 €
Dovoz: zdarma

115PLUS
115PLUS
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať