Skladací telefón od Samsungu

Skladací model tiež: Samsung nám popri Galaxy S10 predstaví aj Galaxy F

20. februára sa nedočkáme iba vlajkovej lode Galaxy S10. Samsung nám v ten istý deň ukáže svoje hlavné eso, ktoré by mal pomenovať ako Galaxy F.

20. februára sa nedočkáme iba vlajkovej lode Galaxy S10. Samsung nám v ten istý deň ukáže i svoje hlavné eso, ktoré by mal pomenovať ako Galaxy F. Nový modelový rad bude zahŕňať netradične prevedené kúsky s flexibilnými displejmi a skladacími konštrukciami.

Nepotvrdil to síce sám výrobca, no informuje o tom The Wall Street Journal. Jeho prvý skladací smartfón nám navyše už stihol i poodhaliť. Stalo sa tak počas minuloročnej vývojárskej konferencie, kde sme boli svedkami predstavenia pokročilého Infinity Flex panela. Všetko teda nasvedčuje tomu, že nás už nenechajú príliš dlho čakať.

Samsung Galaxy S10 a Galaxy F uzrú svetlo sveta v tak trošku netradičnom termíne, pretože deň D nastane už 20. februára, nie počas nultého dňa MWC 2019. Hlavná šou tentokrát neprebehne na území Španielska, ale na území Spojených štátov amerických a Spojeného kráľovstva. Živý prenos bude k dispozícii od 18:00 nášho času.

Obe horúce novinky uvidíme ale aj na Mobile World Congress, kde ich príde spoločnosť Samsung osobne ukázať.