Honor Play

PUBG Mobile spúšťa novú sezónu: Pribudol laserový zameriavač aj nová zbraň

Tak ako bolo známe pred pár dňami, Battle Royale hit PUBG Mobile dostáva veľkú aktualizáciu, ktorá povyšuje hru na verziu 0.10.5.

Tak ako bolo známe pred pár dňami, Battle Royale hit PUBG Mobile dostáva veľkú aktualizáciu, ktorá povyšuje hru na verziu 0.10.5. Update prináša niekoľko noviniek, hlavne novú, v poradí už 5. sezónu.  

Žiaľ, v novej verzii PUBG Mobile sa nenachádza skôr spomínaný zombie režim, ku ktorému smerovalo niekoľko indícií. Tvorcovia na tomto spestrení zrejme ešte pracujú a objaviť sa môže až v nadchádzajúcej aktualizácii na verziu 0.11.

V rámci novej sezóny bude dostupný aj nový Royale Pass, pribudla útočná puška MK 47, ktorá je dostupná na všetkých mapách, laserový zameriavač a tvorcovia vrátili do hry na základne spätnej väzby tzv. klasickú hlasovú odozvu. Nájdete ju v nastaveniach rýchleho chatu.

pubg mobile
Útočná puška Mk47

Vývojári okrem toho rozdelili obchod s predmetmi na dve samostatné časti. Vývojári z Tencent Games hru neustále vylepšujú správnym smerom, vďaka čomu rastie hráčska základňa. PUBG Mobile už dobehol v počte hráčov úhlavného konkurenta Fortnite.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Ďalšia vlna podvodných SMS. Týka sa to všetkých ľudí, takto vyzerajú!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať