Nové štuple od LV

Luxusné technológie: Louis Vuitton má bezdrôtové štuple za 877 €

Štuple so značkou Louis Vuitton sú vyrobené pre každého, kto patrí medzi milovníkov kvalitného audia, a zároveň si potrpí i na luxusných produktoch.

Legendárny módny dom z Francúzska vyrukoval so svojimi vlastnými slúchadlami. Štuple so značkou Louis Vuitton sú vyrobené pre každého, kto patrí medzi milovníkov kvalitného audia a zároveň si potrpí i na luxusných produktoch. Vysokú cenovku Horizon Earphones je vraj cítiť na kvalite.

A to ako na kvalite konštrukčného spracovania, tak aj na kvalite zvuku, pretože táto novinka v sebe skrýva špičkové 10 mm Beryllium meniče, píše Engadget. Čo sa týka výdrže batérie, tak by mala zvládnuť nepretržite fungovať približne 3 a pol hodiny.

Nové štuple od LV
Nové štuple od LV

Za výrobou stojí renomovaná spoločnosť Master & Dynamic, takže nie je asi ani žiadnym veľkým prekvapením, že slúchadla pripomínajú jej model s názvom MW07. Jediný dobre badateľný rozdiel reprezentuje akurát tak prítomné logo LV a trošku odlišne vytvarovaná prenosná krabička. Rovnako však treba spomenúť aj značne rozdielnu cenu. Namiesto 1 000 dolárov (877 €) dáte totiž v tomto prípade asi o 700 dolárov (613 €) menej.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5
Nové štuple od LV
Nové štuple od LV

Potenciálni zákazníci dostanú na výber až zo štyroch farebných možností. Dostupnosť slúchadiel Louis Vuitton Horizon Earphones je hlásená na koniec tohto mesiaca.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať