Nová myška od Cooler Master

Táto nová herná myška od Cooler Master dostala šikovný OLED displej

Herná myška MM830 z dielne spoločnosti Cooler Master disponuje praktickým D-padom aj šikovným OLED displejom.

Svet sa dočkal novej hernej myšky, ktorá je vyrobená pre každého fanúšika MMO alebo MOBA hier. MM830 z dielne spoločnosti Cooler Master disponuje praktickým D-padom aj šikovným OLED displejom, kde sa zobrazujú buď informácie o DPI alebo ľubovolný obrázok.

Zobrazovací panel je však malinký a jeho rozlíšenie dosahuje iba 96 x 64 pixelov. Nachádza sa na boku konštrukcie, kde výrobca umiestnil i vyššie spomínané tlačidlá so sekundárnou funkciou. Ich rozmiestnenie vrátane materiálu sú dôkladne prispôsobené palcu používateľa, čo preňho znamená, že bude mať pri držaní myšky MM830 k dispozícii parádny komfort.

Čo sa týka útrob plastovej konštrukcie so špeciálnym povrchom, tak v tých nájdeme špičkový optický senzor Avago PMW3360 s DPI rozsahom od 100 až do 24 000, čo je úplná bomba. Tlačidlá vyrobila spoločnosť Omron a vydržia približne 20 miliónov kliknutí, informuje server TechSpot.

Nová myška od Cool Master
Nová myška od Cooler Master

Cenovka hernej myšky Cooler Master MM830 by mala kolísať okolo 80 dolárov. Slovenskú cenu a dostupnosť momentálne zisťujeme.

TIP REDAKCIE
iPhone 12 a iPhone 13 majú problém s Bluetooth pripojením v aute. Na vine sa zdá byť iOS 15

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať