Koncept Samsung Galaxy S10 Plus

Galaxy S10+ príde vo verzii s 12 GB RAM a 1 TB úložiskom. Malý S10 sa nebude volať Lite

Na internete sa objavili nové informácie týkajúce sa pripravovanej vlajkovej lode od juhokórejského výrobcu. Samsung Galaxy S10 už teraz skúša niekoľko testerov.

Na internete sa objavili nové informácie týkajúce sa pripravovanej vlajkovej lode od juhokórejského výrobcu. Samsung Galaxy S10 už teraz skúša niekoľko testerov. Niektorí z nich sa rozhodli podeliť o prvé informácie. O tých najnovších informoval server GSMArena.

Hlavným bodom úniku informácií je fakt, že najmenší Galaxy S10 s 5,8-palcovým displejom nebude niesť označenie „Lite“. Namiesto toho sa bude volať len „Galaxy S10“ a ponúkne rovnaký procesor a pamäť ako ostatné modely. Výnimkou je len najvyššia konfigurácia Galaxy S10+12 GB operačnou pamäťou RAM1 TB úložiskom.

Odlišné konfigurácie fotoaparátov

Jednotlivé modely sa budú líšiť aj v počte fotoaparátov. Najväčší, 6,4-palcový model, ponúkne dva selfietri zadné fotoaparáty. „Stredný,“ 6,1-palcový model, ponúkne jeden selfietri zadné fotoaparáty, no a najmenší, 5,8-palcový model, len jeden selfiedva zadné fotoaparáty.

Čo sa farebného prevedenia týka, tešiť sa máme na klasickú čiernu a bielu (perlovú) verziu. Novinkou má byť morská zelená, poprípade modrá a žltá, ktoré sa však môžu objaviť len na vybraných trhoch.

TIP REDAKCIE
Pedál až na podlahu: MacBook Pro s M1 Max získa režim, ktorý využije kapacity nového čipu naplno

Všetky tri verzie Galaxy S10 budú predstavené s Android 9 PieOne UI20. februára. Na trh dorazia 8. marca.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať