USB kľúč KODAK

128 GB USB kľúč Kodak: Štýlový dizajn a dočasne znížená cena

Obzeráš sa po ľahko prenosnom úložisku pre tvoje dáta? Ak ti stačí 128 GB a chceš ešte aj ušetriť, e-shop TomTop ponúka jeden dočasne zľavnený kúsok.

Obzeráš sa po ľahko prenosnom úložisku pre tvoje dáta? Ak ti stačí 128 GB a chceš ešte aj ušetriť, e-shop TomTop ponúka jeden dočasne zľavnený kúsok. Má značku Kodak vrátane praktickej a štýlovej konštrukcie z kovu, ktorá zároveň slúži i ako vrchnák, takže ho v tomto prípade až tak ľahko nestratíš.

USB (3.0) kľúč sa pred použitím iba pootočí (až 360-stupňová rotácia), aby ho bolo možné zasunúť do USB portu. Keď používateľ skončí, tak ho potom zase iba otočí do pôvodnej polohy a od tej chvíle by mal byť zase chránený pred prípadným fyzickým poškodením. Súčasťou toho celého je ale aj šikovná slučka na prichytenie napríklad o kľúče.

Rozmer: 5,7 x 1,65 x 1 cm
Váha: 26,1 g

128 GB kľúč Kodak momentálne nestojí viac ako 15 €. So zníženou cenovkou je však k dispozícii iba obmedzené množstvo kusov. Keď ich vypredajú, súčasná suma naberie svoju pôvodnú veľkosť. Dovoz na Slovensko ide na účet predajcu, pričom celý proces vraj trvá od 7 do 20 pracovných dní.

TIP REDAKCIE
Apple s novinkami na tento rok skončil. Čo možno očkávať v tom budúcom?
Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať