Rolovací displej od LG

Rolovací OLED TV od LG mieri do obchodov, máme čakať astronomickú cenu

LG prinesie na trh svoj slávny rolovací televízor s OLED technológiou. Futuristická novinka by mala byť k dispozícii od marca.

LG prinesie na trh svoj slávny rolovací televízor s OLED technológiou. Futuristická novinka Signature OLED TV R do moderných obývačiek by mala byť k dispozícii od marca. Cenovku však zatiaľ nepoznáme. Vieme iba to, že bude astronomická. Nie je sa ale ani čomu čudovať, pôjde o unikátny produkt.

Unikátny v tom, že s ním bude možné zaobchádzať ako s kusom papiera. Finálna podoba televízora je ale fixovaná k pevnej konštrukcii základnej stanice, z ktorej sa vysúva aj zasúva. 65-palcový panel je teda vidieť len vtedy, keď niečo pozeráme. Ak ho v danej chvíli nepoužívame, tak sa zroluje, aby šetril priestor a zbytočne nezavadzal.

LG Signature OLED TV R dostal 100 W reproduktor s Dolby Atmos, takže audio nadchne i náročnejšieho používateľa. Niečo podobné bolo však možné aj očakávať, keďže máme česť s prvotriednym 4K obrazom.

TIP REDAKCIE
Vedci vyvinuli nový implantát: Po zavedení do tela sa rozpustí

Kvalita vraj neklesne

Ako píše The Verge, spoločnosť LG ubezpečuje každého jedného potenciálneho záujemcu, že nadštandardné flexibilné kapacity displeja neznižujú zobrazovacie kvality, na aké sme zvyknutí pri jej produktoch. Súčasťou toho celého bude aj druhá generácia špičkových čipov Alpha 9, ktorá tiež priloží ruku k dielu.

Viac detailov vám poskytne video nižšie.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať