Toto je Tesla Roadster 2: Nové VIDEO ti predvedie najpokročilejší elektromobil

Elektromobil Roadster 2 z dielne automobilky Tesla nám predvádza svoje futuristické krivky na čerstvo zverejnenom videu.

Elektromobil Roadster 2 z dielne automobilky Tesla nám predvádza svoje futuristické krivky na nedávno zverejnenom videu. To však nepochádza priamo od výrobcu, ale od jedného z fanúšikov americkej značky, ktorý sa s ním skutočne pohral.

Upútavka totiž vyzerá, akoby za ňou stála samotná Tesla, nie The Yazuki. Trvá niečo cez pol minúty a je zameraná na detaily karosérie a bezkonkurenčné útroby pod kapotou nadčasovej štvorkolesovej novinky.

Tesla Roadster 2 sa ešte zatiaľ nepredáva. K niečomu takému dôjde až v roku 2020, kedy by mal byť elektromobil dostupný s cenovkou okolo 100 000 $. Potenciálni záujemcovia môžu za túto sumu počítať s dychberúcou akceleráciou, extrémne minimalistickým interiérom a aj s brutálnou výdržou batérie.

Žihadlo od vizionára Elona Muska zvládne na jedno plné nabitie prejsť až 1 000 kilometrov, pričom z nuly na necelú stovku zrýchli za necelé 2 sekundy.

TIP REDAKCIE
Viomi V3 vysávač: Extrémny výkon a najlepší pomer cena/kvalita tohto roka!

Nový Roadster 2 preto straší i renomovaných výrobcov superšportov. Tak dobré a zároveň tak lacné auto predstavuje pre podobné spoločnosti veľmi veľký problém, pretože je podstatne lepšie a podstatne lacnejšie ako to, čo dnes ponúka Koenigsegg alebo Bugatti.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať