Samsung Galaxy S10+ skutočne bude mať 2 selfie foťáky. Potvrdzuje to kryt s otvormi

Galaxy S10+ skutočne ponúkne dva predné fotoaparáty priamo v displeji.

1

O tom, či sú nedávno uverejnené rendery pripravovaného Galaxy S10+ presné alebo nie, sa začalo diskutovať hneď po tom, ako sa dostali na internet. Vyzerá to tak, že duálny selfie fotoaparát uložený horizontálne v pravom hornom rohu displeja je reálny.

Za informáciou stojí twitterový účet @IceUniverse, ktorý je spoľahlivým zdrojom neoverených informácií týkajúcich sa nepredstavených zariadení od Samsungu. V jeho najnovšom príspevku môžeme vidieť krycie sklá určené pre Samsung Galaxy S10+ s malým otvorom pre dva selfie fotoaparáty.

Nižšie môžete vidieť aj malú vizualizáciu toho, ako by mohol Galaxy S10+ vyzerať. Všimnite si hlavne tenšie rámiky na spodnej a vrchnej časti zariadenia. Človek, ktorý už telefón videl, potvrdil, že vyzerá „celkom úžasne“.

Pridávame ešte jeden obrázok, na ktorom môžete bok po boku nájsť Galaxy S10 a väčší Galaxy S10+. Menší model má len jeden selfie fotoaparát, ktorý nepôsobí tak rušivo ako duálny fotoaparát na Galaxy S10+.

Samsung Galaxy S10 vs Samsung Galaxy S10+

Informátori upozorňujú, že „takmer všetky“ smartfóny v roku 2019 ponúknu predný fotoaparát zapustený priamo do displeja. Vyzerá to tak, že sa od výrezu skutočne posúvame smerom k dieram v displeji. Uvidíme ako to bude vyzerať v praxi.