Infinity-O displej

2K+ a OLED: Unikli špecifikácie všetkých troch displejov v Samsung Galaxy S10

Po detailnom obrázku, kde je vraj príležitosť vidieť prednú stranu Samsung Galaxy S10 Lite, sme sa dostali aj k dôveryhodne vyzerajúcim číslám.

Po detailnom obrázku, kde je vraj príležitosť vidieť prednú stranu odľahčenej vlajkovej lode spoločnosti Samsung, sme sa dostali aj k dôveryhodne vyzerajúcim číslám. A to ako od Galaxy S10 Lite, tak aj od dvoch drahších verzií s názvom Galaxy S10 a S10+. Čo všetko teda vieme?

Vďaka informáciám od renomovaného leakera Ice universe vieme, že môžeme očakávať tri rôzne uhlopriečky, 2K+ rozlíšenie, roky zaužívanú Super AMOLED technológiu a dva rôzne pomery strán. Najlacnejší model vraj ponúkne 18,5:9, zatiaľ čo zostávajúce dva 19:9.

Čo sa týka uhlopriečok, základná verzia Galaxy S10 by mala mať 6,1″ zobrazovací panel. Lite vraj vyfasuje 5,8″ a Galaxy S10+ pre zmenu až 6,4″ alternatívu. Podobné veľkosti boli aj očakávané, čo platí i o dierach pre selfie kamery. Výrobca ich podľa všetkého vybaví takzvaným Infinity-O displejom, ktorý mal premiéru s príchodom Galaxy A8s.

Keďže je ale ešte stále reč iba o špekuláciách, tak to treba brať s určitou rezervou, hoci máme tentokrát k dispozícii informácie od relatívne dôveryhodného zdroja. Oficiálnu technickú špecifikáciu spoznáme až koncom februára, kedy otvára svoje brány podujatie MWC 2019.

TIP REDAKCIE
EMA schválila vakcínu od Pfizeru pre maloletých vo veku od 5 do 11 rokov, podávať sa bude v 2 menších dávkach
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať