Takto nejak by to zrejme vyzeralo

Samsung si robil žarty z výrezu, Apple sa teraz môže smiať diere v displeji

Len krátko po predstavení prvého iPhone s vyrezaným displejom uzreli svetlo sveta uštipačné videá, za ktorými nestál nikto iný ako Samsung.

Len krátko po predstavení prvého iOS smartfónu s vyrezaným displejom uzreli svetlo sveta uštipačné videá, za ktorými nestál nikto iný ako konkurent jabĺčka. Samsung si prostredníctvom nich uťahoval z divného trendu a ak to teraz spraví i Apple ako reakciu na diery, vyzeralo by to asi takto.

Je to však naozaj nepravdepodobné, pretože kalifornské jabĺčko nemá vo zvyku odpovedať na agresívne typy reklám z konkurenčného prostredia. Z času na čas si síce zarýpe, no jeho cieľom vtedy býva špecifická platforma, nie výrobca alebo produkt. Reakcie giganta preto zostanú bez odpovede.

https://www.youtube.com/watch?v=3qhW1sDPHYI

Samsung predstavil svoj prvý smartfón s dierou v displeji ešte začiatkom decembra. Android novinka dostala lepšiu mid-range výbavu vrátane názvu Galaxy A8s. Rovnako však stojí za zmienku i špičkový pomer, pretože zobrazovací panel zaberá takmer celú prednú stranu konštrukcie.

Ďalším modelom, ktorý príde s dierou, bude podľa všetkého nadchádzajúca vlajková loď Galaxy S10. Aktuálne úniky hovoria ako o samostatnom výreze pre jednu, tak aj o samostatnom výreze pre dve selfie kamery. Tie ale vraj ponúkne iba najlepšie vybavená verzia Galaxy S10 Plus. Jej cenovka by sa mala vyšplhať až na závratných 1 500 €.

TIP REDAKCIE
POZOR: Uniklo 190 infikovaných aplikácií! Kradli peniaze, ak ich máte, urýchlene ich odinštalujte!

Páči sa vám fotoaparát priamo v displeji?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať