Toto vyzerá neskutočne: Sekundárny OLED displej na zadnej strane vytvára nádherný dizajn!

Dizajn je jedna z mála vecí, ktoré oddeľujú top výrobcov smartfónov. Každý z nich sa snaží z radu vyčnievať niečím unikátnym.

Dizajn je jedna z mála vecí, ktoré oddeľujú top výrobcov smartfónov. Každý z nich sa snaží z radu vyčnievať niečím unikátnym. Či už je to dvojfarebný zadný kryt, dizajn bez výrezu v displeji alebo niečo iné. Čínska Nubia sa na to rozhodla ísť – ako inak – technologicky. Výsledok stojí naozaj za to.

Ako z iného sveta. Presne tak pôsobí zariadenie, ktoré môžete vidieť na videu nižšie. Volá sa Nubia X a v domovskej Číne je oň enormný záujem, o čom svedčia aj okamžite vypredané zásoby. Nové video na Twitteri poodhaľuje, v čom je telefón tak zaujímavý. Je to vďaka sekundárnemu OLED panelu umiestnenom na zadnej strane, ktorý dokáže aj cez zadný kryt prehrávať nádherné animácie.

To ako výrobca zapracoval displej do zadného krytu bez toho aby sme čokoľvek videli je minimálne chvályhodný. Sekundárny displej pritom nie je len na „krásu“. Slúžiť môže aj ako extra tlačidlá pri hraní hier.

TIP REDAKCIE
Dva displeje, jeden smartfón: Nová ZTE Nubia X vyrazila dych celému svetu

Nubia X ponúka 6,26-palcový displej s rozlíšením 2 280 x 1 080 pixelov, procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM, 256 GB úložisko, Android 8.1 Oreo3 800 mAh batériu. V Číne sa predáva za cenu okolo 617 €.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať