Huawei Nova 4

ZOZNAM: Toto je vraj technická špecifikácia Huawei Nova 4!

Čínskou sociálnou sieťou Weibo koluje zoznam technickej špecifikácie, ktorá vraj patrí už netrpezlivo očakávanej strednej triede Nova 4 z dielne Huawei.

Čínskou sociálnou sieťou Weibo koluje zoznam technickej špecifikácie, ktorá vraj patrí už netrpezlivo očakávanej strednej triede Nova 4 z dielne Huawei. Dozvedeli sme sa tak veľkosť uhlopriečky, rozlíšenie hlavného snímača, kapacitu batérie a aj výkon pribaleného adaptéra.

A to ani zďaleka nie je všetko, pretože slovo padlo i na čipset alebo viacero rôzne vybavených verzií. Zákazník bude mať na výber medzi slabším a lepším modelom. Všetko závisí už iba od toho, aké má nároky. Ak si potrpí na poriadnom hardvéri, musí si jednoducho priplatiť.

Oba smartfóny dostanú identický čipset, identickú operačnú pamäť vrátane identického interného úložiska, informuje GizmoChina. Drahšia verzia vynikne až 48 Mpx zábermi z hlavného fotoaparátu s tromi optikami a tromi snímačmi.

Výkon vraj dostane na starosti minuloročný high-end Kirin 970 s dedikovaným procesorom pre umelú inteligenciu. Okrem neho môžeme ale počítať i s 8 GB RAMkou a 128 GB priestorom pre dáta. O slote pre microSD kartu nepadla žiadna zmienka.

Technická špecifikácia

  • 6,4″ (zrejme LCD) displej, HD+ rozlíšenie, pomer 19,25:9
  • čipset Kirin 970
  • 8 GB RAM
  • 48 Mpx hlavný snímač (dokopy budú až 3)
  • 128 GB úložisko
  • 3 750 mAh batéria + 18 W nabíjanie

Predstavenie Android smartfónu Huawei Nova 4 prebehne už o pár dní. Mediálne podujatie je totiž naplánované na 17. decembra.