Flashe
Flashe

Na populárnom štartovači Kickstarter sa objavil nový projekt, ktorý sľubuje herný rukáv pre fanúšikov počítačových hier. Používateľ  rukávu Flashe môže počítať s podaním lepšieho výkonu, pretože mu podľa slov tvorcov zlepší cirkuláciu krvi, zredukuje záťaž na svaly a umožní mu sa rýchlejšie zotaviť.

Projekt k dnešnému dňu vyzbieral niečo cez 45 000 €, čo je približne o 35 000 € viac ako potrebovali na jeho realizáciu. Do konca kampane navyše zostáva viac ako 10 dní, takže niečo určite ešte pribudne.

Ten, kto startupu prispeje, dostane na produkt až 50-percentnú zľavu. Výška záleží už iba od toho, akú sumu im poskytne. Najlacnejší kúsok stojí iba 22 €.

Herný rukáv

Herný rukáv Flashe tvoria štyri kľúčové komponenty. Prvým je samotný rukáv z elastického polyesteru, druhým teflónová vrstva pre redukciu trenia, tretím malá časť pre korekciu uhla dlane a štvrtým rotačná súčiastka, ktorá má zabezpečiť plynulý pohyb a tým zvýšiť presnosť hráča.

Prvé kusy rukáva Flashe poputujú podporovateľom projektu v priebehu nadchádzajúceho februára, z čoho logicky vyplýva, že sériovú výrobu spustia už čoskoro. Či si tento produkt potyká s úspechom, je momentálne otázne, no keďže projekt vyzbieral podstatne viac ako potreboval, nejaké tie ambície tu určite sú. Nič podobné navyše podľa slov tvorcov dnes nezoženiete.