Vraj Galaxy S10 Lite

Dizajn Galaxy S10 je už asi potvrdený: Hi-tech novinku niekto používal v kórejskom metre

Vyzerá to tak, že sme sa dopracovali až k jednému z finálnych prototypov budúcoročnej vlajkovej lode z dielne spoločnosti Samsung.

Vyzerá to tak, že sme sa dopracovali až k jednému z finálnych prototypov budúcoročnej vlajkovej lode z dielne spoločnosti Samsung. Tentokrát však nie prostredníctvom nízko kvalitných fotografií z fabriky, ale záberu priamo z juhokórejského metra, kde zatiaľ oficiálne nepredstavený Galaxy S10 niekto veselo používal na chat s kamošom.

Kórejčan, ktorý záber zachytil a následne zverejnil na sociálnej sieti Twitter, si myslí, že ide o jednu z posledných podôb očakávanej Android novinky.

Naznačujú to aj nedávno publikované rendery vrátane uniknutých ochranných skiel, kde bola príležitosť vidieť v pravom hornom rohu malú dieru pre prednú selfie kameru. Všetky dôveryhodné zdroje hovoria o tom istom konštrukčnom prevedení a o tom istom displeji.

Vraj Galaxy S10 na verejnosti (FOTO via wccftech.com)

Koncom februára uzrú svetlo sveta až štyri rôzne verzie Galaxy S10. Samsung zrejme predstaví i jedno malé prekvapenie v podobe 5G modelu s limitovanou dostupnosťou. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že predaj zatiaľ obmedzia iba na americký a kórejský trh.

TIP REDAKCIE
V Bratislave vyrastie nová centrála spoločnosti ESET. O projekt sa postará známy ateliér

Klasická verzia Samsung Galaxy S10 sa vraj bude podobať na cenovo dostupnejšiu alternatívu Galaxy S10 Lite, no Galaxy S10 Plus dostane podľa dostupných informácií duálny selfie a citeľne väčšie rozmery. Jeho cenovka navyše vystrelí až nad 1 500 €. Stačí, keď niekto siahne po 1 TB internom úložisku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať