AKTUÁLNE: Samsung Galaxy S9 na Slovensku získava aktualizáciu na Android 9 Pie s One UI!

Samsung si pre svojich zákazníkov pripravil zaujímavý vianočný darček. Spustil totiž veľkú aktualizáciu na Android 9 Pie pre jedno z najpoužívanejších zariadení – Samsung Galaxy S9.

Samsung si pre svojich zákazníkov pripravil zaujímavý vianočný darček. Spustil totiž veľkú aktualizáciu na Android 9 Pie pre jedno z najpoužívanejších zariadení – Samsung Galaxy S9. Informoval o tom server SamMobile.

Informácie o šírení novej verzie Androidu pre Galaxy S9 sa objavili aj na sociálnej sieti Twitter a komunitnom webe Reddit. Android 9 Pie s používateľským One UI, ktorý prináša veľké dizajnové zmeny sa pritom šíri v Nemecku a prekvapivo aj na Slovensku. Zoznam zmien môžete vidieť v priloženom obrázku nižšie.

Samsung sa tento rok poponáhľal a aktualizáciu na nový Android vydal skôr než po minulé roky. Nie je to síce tak rýchlo ako napríklad OnePlus či HTC, no je to podstatný skok v rýchlosti. Samsung ešte počas vývojárskej konferencii potvrdil, že veľká aktualizácia príde až v januári 2019. Vyzerá to tak, že beta test dopadol dobre, a tak si ho ľudia môžu užiť už dnes.

TIP REDAKCIE
Svetový unikát vznikol na Slovensku: Vyše 600 vyradených telefónov sa zmenilo na umelecké dielo

Prišla aktualizácia aj vám? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
25
Zdieľaní
Total
25
Zdieľať