Geekbuying

Nezmeškaj šialené ZĽAVY: Smartfóny od Xiaomi s neodolateľnými cenami!

E-shop Geekbuying prichádza s iba niekoľko hodín trvajúcou akčnou ponukou, v rámci ktorej je k dispozícii hneď niekoľko parádnych produktov od čínskeho jabĺčka.

E-shop Geekbuying prichádza s iba niekoľko hodín trvajúcou akčnou ponukou, v rámci ktorej je k dispozícii hneď niekoľko parádnych produktov od čínskeho jabĺčka. Okrem krásneho TV boxu si môžeš zaobstarať aj cenovo dostupný smartfón Mi A2 Lite, bezrámikový Mi Mix 2s alebo výkonnostne delo Pocophone F1.

Niektoré kúsky sú navyše i na európskom sklade, čo znamená, že sa netreba obávať dodatočného cla. Na uplatnenie zľavy stačí po ukončení nákupu iba použiť niektorý z nižšie uvedených akciových kupónov. Ponuka je platná od dnes až do 12. novembra 09:00, pričom sa môžeš zapojiť ešte aj do súťaže, kde máš jedinečnú príležitosť vyhrať veľké akciové kupóny alebo vyššie spomínaný smartfón Xiaomi Mi Mix 2s.

Xiaomi Pocophone F1

Rýchly, pekný a lacný. Aj tak by sa dal definovať namakaný smartfón Pocophone F1 od spoločnosti Xiaomi, ktorý ponúka jeden z najlepších pomerov medzi cenou a výbavou na spotrebiteľskom trhu. Za pár stoviek totiž nadobudneš high-end čipset Snapdragon 845, až 6 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko alebo vyladenú nadstavbu operačného systému Android s moderne vyzerajúcim používateľským prostredím.

Cena: 325,41 € bez kupónu
Sklad:
Akciový kupón: 06GEEKBUY

Pocophone F1
Pocophone F1 (FOTO Lukáš Zachar)

Xiaomi Mix 2s

Pocophone F1 je výkonný, Xiaomi Mi Mix 2s pre zmenu nadčasový. Nie však výkonom, ale svojím dizajnom, pretože ponúka tak skvelý pomer medzi displejom a prednou stranou konštrukcie, aký hocikde nenájdeš. A to bez akéhokoľvek výrezu alebo niečoho podobného. Výrobca iba jednoducho presunul selfie kameru do spodnej časti, kde je prítomný jediný hrubý rámik, takže nemusel riešiť žiadne často zbytočne komplikované alternatívy.

TIP REDAKCIE
SÚŤAŽ s TECHBYTE: Vyhraj nadupanú kolobežku Navee N65 s dojazdom 65 km v hodnote 649 €!

Cena: 343 € bez kupónu
Sklad: Hongkong
Akciový kupón: 06GEEKBUY

Xiaomi Mi Mix 2s
Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Mi A2 Lite

Model Mi A2 patrí na rozdiel od dvoch vyššie spomínaných kúskov do cenovo dostupnejšej triedy, čo je, samozrejme, cítiť i na jeho hardvérovej výbave. Prednú stranu smartfónu pokrýva Full HD+ displej s výrezom a zaoblenými rohmi, pričom výkon dostal na starosti mid-range čipset Snapdragon 625, ktorému asistuje 4 GB RAMka. Na ukladanie dát tu slúži buď interné úložisko o veľkosti 32 GB alebo dodatočná microSD karta s maximálnou veľkosťou slušných 256 GB.

Cena: 140,71 € bez kupónu
Sklad: Hongkong
Akciový kupón: 05GEEKBUY

Xiaomi Mi A2 Lite
Xiaomi Mi A2 Lite

Xiaomi Mi Box

Nemáš inteligentný televízor s vlastným operačným systémom? V takom prípade by sa ti bez akýchkoľvek pochýb hodila táto malá krabička so 4K výstupom a HDR. Keď k nemu pripojíš Xiaomi Mi Box prostredníctvom HDMI, tak nadobudne prístup k internetu a ty na jej obrazovke uvidíš prostredie systému Android 8.0 Oreo. To znamená, že si budeš môcť sťahovať aplikácie alebo hry z Google Play Store alebo surfovať na webe. Jednoducho ako keby si práve používal smartfón s ozrutným displejom.

Cena: 52,76 € bez kupónu
Sklad:
Akciový kupón: 03GEEKBUY

Xiaomi Mi Box
Xiaomi Mi Box

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať