365.bank a jej mobilná aplikácia

Vitajte v 21. storočí: Slovenská internetová banka 365.bank spúšťa ostrú prevádzku

Ambiciózna internetová banka 365.banka od dnešného dňa spúšťa ostrú prevádzku svojej aplikácie, ktorá obsahuje i jednu zaujímavú novinku.

Ambiciózna internetová banka 365.bank od dnešného dňa spúšťa ostrú prevádzku svojej aplikácie. Potenciálni záujemcovia majú k dispozícii ako webovú verziu, tak aj tú mobilnú, prostredníctvom ktorej prebieha vytváranie bankového účtu s IBAN číslom a vertikálnou platobnou kartou MasterCard.

Netreba teda nikam fyzicky chodiť. Na vytvorenie účtu v 365.bank vám stačí iba váš Android alebo iOS smartfón. A aby toho náhodou nebolo málo, tak počas registrácie netreba ani vypisovať údaje, pretože sa o to postará hlavný fotoaparát, ktorým stačí iba zachytiť občiansky preukaz a odoslať na spracovanie. Keď tak spravíte, vyhotovíte si selfie a na záver podpíšete niekoľko-sekundovým podržaním zobrazeného tlačidla elektronické dokumenty.

Viac detailov sa dozviete v našej nedávnej recenzii, kde sme hodili očko asi na všetko, čo stojí za zmienku.

„Začíname novú etapu. Oddnes si môže vyskúšať mobile first bankovníctvo každý. Od založenia účtu cez mobil, rôznych typov sporení, programu odmeňovania, prihlasovania cez odtlačok prsta, zablokovanie karty až po platenie mobilom. Vďaka mobilnej aplikácii človek vždy vie, koľko môže ešte minúť do ďalšej výplaty, banka s ním komunikuje cez push notifikácie a človek má dokonalý prehľad o svojich denných výdavkoch, ale aj o dlhodobejších cieľoch,“ uviedol na margo spustenia ostrej prevádzky šéf slovenskej internetovej banky Marek Šupa.

 

TIP REDAKCIE
Elon Musk: Rok 2021 bol pre nás taký, ako žiaden iný. Prehľad toho, na čo môže byť hrdý, aj toho, čo radšej nechce spomenúť

Do dnešného dňa bola k dispozícii beta verzia, a to iba na pozvánky. Ten, komu sa ju podarilo získať, mohol začať využívať bankové služby 365.bank ešte pred oficiálnym štartom, spolu s ktorým prišiel aj špeciálny typ sporenia s úrokom 3,65 percenta. Táto novinka je súčasťou aktualizovanej verzie mobilnej aplikácie v Google Play Store a App Store.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať