youtube

Chceš mať nové funkcie v predstihu? Apka YouTube spúšťa beta program

Mobilná aplikácia YouTube pre Android bola až doteraz dostupná iba v jednej stabilnej verzii, a to pre všetkých užívateľov. Ak chcel Google testovať nové funkcie na úzkej skupine užívateľov, v podstatne si ich vyberal náhodne zo strany servera. 

Mobilná aplikácia YouTube pre Android bola až doteraz dostupná iba v jednej stabilnej verzii, a to pre všetkých užívateľov. Ak chcel Google testovať nové funkcie na úzkej skupine užívateľov, v podstate si ich vyberal náhodne zo strany servera.

Užívatelia už nemusia byť náhodné pokusné morčatá. Do testovania nových funkcií sa môžete zapojiť dobrovoľne. Google spustil oficiálny beta program pre aplikáciu YouTube, vďaka čomu môžete používať nové funkcie o niečo skôr ako ostatní užívatelia.

Prirodzeným rizikom je, že nie vždy musia fungovať správne, resp. nie vždy je spätná väzba pozitívna. Vo väčšine podobných prípadov sú ale závažnejšie komplikácie skôr výnimočné, ak vôbec nastanú.

youtube

Beta verzie svojich aplikácií ponúka WhatsApp, Facebook a mnoho ďalších vývojárov. Otestovanie nových funkcií v praxi je pred plošným nasadením dôležité a efektívne pomáha vylepšovať tú či onú aplikáciu alebo softvér.

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro OFICIÁLNE: Plynulé displeje, kvalitné foťáky aj bleskové nabíjanie

Ak sa chcete do beta testovania aplikácie YouTube pre Android zapojiť, kliknite SEM.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať