spotify

Spotify má konečne samostatnú aplikáciu pre inteligentné hodinky s Wear OS

Ak vlastníte inteligentné hodinky s Wear OS a počúvate hudbu prostredníctvom populárnej služby Spotify, k dispozícii máte od týchto dní aj samostatnú aplikáciu, ktorá vaše obľúbené skladby prenesie rovno na zápästie.

Ak vlastníte inteligentné hodinky s Wear OS a počúvate hudbu prostredníctvom populárnej služby Spotify, k dispozícii budete mať aj samostatnú aplikáciu, ktorá vaše obľúbené skladby prenesie rovno na zápästie.

Samostatná aplikácia pre inteligentné hodinky určite chýbala. Integrácia do nositeľnej elektroniky vám umožňuje prehrávať obľúbené skladby bez toho, aby ste museli siahnuť po svojom smartfóne.

Okrem toho môžete využívať ďalšie funkcie, ktoré sú typické pre veľkú aplikáciu. Jednoducho si uložíte obľúbené skladby do svojho zoznamu, objavovať môžete nové nahrávky alebo rovno celé zoznamy skladieb.

spotify

Vďaka Spotify Connect odošlete hudbu do reproduktorov alebo domácich multimediálnych centier, kde ju dokážete ovládať iba pomocou hodiniek. Spotify hovorí, že vďaka novej aplikácii môžete slobodne športovať, tancovať, nakupovať a narábať so svojou hudbou v jednom čase.

Aplikácia Spotify pre inteligentné hodinky s Wear OS bude dostupná v najbližších dňoch.

TIP REDAKCIE
Päťoká Nokia 9 nakoniec nedostane aktualizáciu na Android 11

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať