VIDEO Takto bude vyzerať Huawei Mate 20 Pro

Spoločnosť Huawei nám už onedlho ukáže svoje tohtoročné eso. Pôjde o špičkový hi-tech model Mate 20 Pro, ktorý by mal prísť s vynoveným dizajnom.

Spoločnosť Huawei nám už onedlho ukáže svoje tohtoročné eso. Pôjde o špičkový hi-tech model Mate 20 Pro, ktorý by mal prísť s vynoveným dizajnom. Teda aspoň tak naznačujú posledné úniky, kde nechýba ani fotoaparát v tvare štvorca.

A práve vďaka týmto únikom vzniklo jedno komplexné video, kde je príležitosť vidieť tohtoročnú generáciu snáď z každého jedného podstatného uhla pohľadu. Jeho tvorca využil dostupné informácie z technologických kuloárov, aby nám tak pomohol vytvoriť ešte lepšiu predstavu o tom, čo nás 16. októbra čaká.

Nový Huawei Mate 20 Pro bude pozostávať zo zaužívanej kombinácie hliníkového rámika a dvoch kusov odolných skiel. Na zadnej strane mu však po vzore P20 Pro pribudne tretí fotoaparát. Všetky tri objektívy by mali byť spolu s bleskom po novom rozložené do tvaru štvorca, vďaka čomu opäť vznikne dokonalá symetria.

TIP REDAKCIE
FOTO: Takto vyzerá iPhone 13 Pro vyrobený z roztavených častí Tesla Model 3!

Displej avizovanej novinky dostane kontroverzný výrez a aj lepší pomer, pretože zaberie ešte väčšiu plochu prednej strany konštrukcie ako doteraz. Prispeje ale k tomu i tenší spodný rámik, kde sa momentálne nachádza logo výrobcu. Reč tu je o minuloročnej generácii Huawei Mate 10 Pro, ktorá má rámiky okolo zobrazovacieho panelu badateľne hrubšie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať