OnePlus 6T už stihol prejsť peklom: Takto reaguje na škrabanie, oheň a ohýbanie!

OnePlus 6T je oficiálne tu. Novinka z dielne sympatického výrobcu z Číny prináša niekoľko zaujímavých vlastností. Je však aj odolný?

OnePlus 6T je oficiálne tu. Novinka z dielne sympatického výrobcu z Číny prináša niekoľko zaujímavých vlastností ako napríklad snímač odtlačkov prstov priamo v displeji, výrez v tvare kvapky a slušnú hardvérovú nádielku. Je však aj odolný?

To sa rozhodol otestovať známy YouTuber Zack Nelson známy vďaka jeho kanálu JerryRigEverything. Okrem klasického testu v jeho štúdiu zašiel Zack aj na oficiálne predstavenie v New Yorku, kde pred očami zvedavých novinárov rozobral novinku do poslednej skrutky.

TIP REDAKCIE
TOP 5 vecí z výbavy OnePlus 6T

Späť však na dnešné video. OnePlus 6T disponuje krycím sklom Gorilla Glass 6, ktorý sa začne škrabať pri tvrdosti 6, pričom hlbšie ryhy spôsobuje až tvrdosť 7 Mohsovej stupnice. Vzhľadom na to, že má OnePlus 6T snímač priamo v displeji by sa mohlo zdať, že poškrabanie miesta, kde sa nachádza, môže spôsobiť problémy s odomykaním. To našťastie vôbec nie je tak. Snímač fungoval aj po poriadnej dávke škrabancov.

Väčší pozor si treba dávať na zadnú stranu, a to hlavne pri matnej verzii. Tá sa totiž veľmi ľahko poškriabe aj pri mäkších materiáloch. Treba tak zvážiť zakúpenie krytu.

Video končí testom ohnutia, no výsledok si pozrite sami, nech vám neprezradíme všetko.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať