Nič pre smrteľníkov: Nový iPad Pro s 1 TB úložiskom a LTE stojí viac ako 2 000 €!

Kalifornské jabĺčko včera predstavilo celkom slušnú hardvérovú nádielku. Medzi novinkami nechýba ako Mac mini, tak ani MacBook Air vrátane nového iOS tabletu iPad Pro.

Kalifornské jabĺčko včera predstavilo celkom slušnú hardvérovú nádielku. Medzi ešte horúcimi novinkami nechýba Mac mini a ani MacBook Air s Retina displejom, vrátane nového iOS tabletu iPad Pro. Okrem jeho špičkovej výbavy vás však nepochybne zaujme aj jeho ozrutná cenovka.

Spoločnosť Apple si totiž za tú najlepšiu konfiguráciu s 12,9-palcovou uhlopriečkou pýta závratných 2 099 €. Stačí navštíviť nemecký e-shop kalifornského jabĺčka, naklikať to najlepšie, čo je v ponuke, a vzápätí vám vyskočí spomínaná suma. Používateľ sa ale v takom prípade môže tešiť na naozaj parádny hardvér, kde nechýba ani 1 TB úložisko alebo taká LTE konektivita.

Nový iPad Pro
Nový iPad Pro

Nový iPad Pro dostal namiesto roky zaužívaného Lightning portu podstatne schopnejšie USB C, bezkonkurenčne výkonný čipset A12X spolu s ambicióznou grafickou kartou a aj praktický magnetický port pre elektronické pero. Vylepšený Pencil 2 totiž možno nabíjať bez používania káblov. Celý proces iniciuje priloženie jeho konštrukcie k spomínanému magnetu.

TIP REDAKCIE
Honor nepoľavuje, nový rad smartfónov môže predstaviť už 1. decembra!

Okrem tabletu a pera sme sa ale dočkali aj nového macOS laptoptu. Tiež vylepšený MacBook Air dostal krásny Retina displej, ktorý ponúka vyššie rozlíšenie a opäť trošku pestrejšiu paletu farieb. Výrobca spotrebnej elektroniky z Kalifornie tvrdí, že navýšil ich počet o slušných 48 percent, takže si na svoje tentokrát prídu i náročnejší profesionáli.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať