Nový IQOS 3

Philip Morris prináša vylepšenú verziu IQOS vrátane novinky IQOS Multi!

Výrobca čoraz populárnejších elektronických alternatív za tradičné cigarety prináša dve horúce novinky – IQOS 3 a IQOS 3 Multi s podstatne lepšou výdržou.

Výrobca čoraz populárnejších elektronických alternatív za tradičné cigarety prináša dve horúce novinky. Prvou je vynovená generácia IQOS 3, tou druhou pre zmenu jej lepšia a zároveň aj rozmernejšia verzia IQOS 3 Multi s podstatne lepšou výdržou. Čo teda prinášajú a kedy budú dostupné?

Zariadenie IQOS 3 kombinuje kompaktnejšie rozmery, krajší dizajn a nový spôsob vyťahovania hlavnej časti, kam sa vkladajú tabakové náplne. Všetky tieto zmeny odzrkadľujú podľa dostupných informácií zo serveru CNBC požiadavky zákazníkov spoločnosti Philip Morris International.

“V dnešnom svete je potrebné vylepšovať produkt na základne spätnej väzby od zákazníkov,” prezradil CEO Andre Calantzopoulos.

IQOS 3
Obyčajná verzia

To isté pritom platí i o novinke s názvom IQOS 3 Multi. Aj tá vznikla vďaka dopytu po zariadení s lepšou výdržou. Ak ju porovnáme s obyčajnou verziou, tak plne nabitá batéria hlavnej časti verzie Multi vydrží až 10 použití, čiže 10 tabakových náplní. Používateľ ju teda nemusí zakaždým vkladať do útrob krabičky, aby dobil šťavu. IQOS 3 Multi dobíjaciu stanicu (krabičku) nemá, preto je samotný strojček väčší.

TIP REDAKCIE
POZOR: Uniklo 190 infikovaných aplikácií! Kradli peniaze, ak ich máte, urýchlene ich odinštalujte!
IQOS 3 Multi
Verzia Multi

Obe novinky od Philip Morris International dorazia na pulty európskych obchodov niekedy v polovici novembra. Rovnako by mali byť dispozícii aj cenovo dostupnejšie náplne HEETS, no zatiaľ iba v Japonsku, kde chce výrobca alternatív za klasické cigarety zlepšiť svoje predaje.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať