Honor Magic 2

Honor Magic 2 bude nádherný: Unikli jeho fotografie aj špecifikácia!

Vyzerá to tak, že avizovaný Honor Magic 2 už poznáme od A po Z. Internetom totiž začala kolovať oficiálna technická špecifikácia vrátane kvalitných fotografií.

Vyzerá to tak, že avizovaný Honor Magic 2 už poznáme od A po Z. Internetom totiž začala kolovať oficiálna technická špecifikácia vrátane kvalitných fotografií, na ktorých je zachytená očakávaná mobilná novinka spolu s dcérou prezidenta spoločnosti Honor.

Prečo? Pretože dostala tento zatiaľ ešte neoficiálne predstavený Android smartfón ako darček, ktorým sa okamžite pochválila na čínskych sociálnych sieťach. A aby toho náhodou nebolo málo, čínsky certifikačný úrad TENAA prezradil ešte aj to, čo asi tak môžeme očakávať od jeho hi-tech hardvéru.

V dokumentoch sa spomína špičkový čipset Kirin 980, ktorý poháňa aj Huawei Mate 20 Pro alebo Mate 20 X, vrátane 8 GB operačnej pamäte RAM, 128 GB úložiska, 40 W nabíjania, 3 400 mAh batérie, EMUI 9 a ozrutného, až 6,4-palcového AMOLED displeja s energeticky efektívnym Full HD+ rozlíšením. Rovnako stojí za zmienku i výsuvný selfie fotoaparát až s tromi snímačmi. Ďalšie tri sú zase na zadnej strane, ktorá pripomína Huawei P20 Pro.

Honor Magic 2
Honor Magic 2
Honor Magic 2
Honor Magic 2

To najzaujímavejšie na tomto úniku ale je, že Honor Magic 2 dostal práve vďaka výsuvnému mechanizmu takmer 100-percentný pomer medzi zobrazovacím panelom a prednou stranou konštrukcie. To znamená, že displej pokryje takmer celú prednú plochu smartfónu. A niečo také zatiaľ neponúka ani jeden súčasný model od konkurencie.

TIP REDAKCIE
Najlepšia 3D tlačiareň za 200 €: Creality 3D CR-6 SE Pro je špičková!

Kedy sa ho dočkáme?

Honor nám nám vraj ukáže svoje eso posledný októbrový deň. Honor Magic 2 bude konkurovať tomu najlepšiemu, čo ponúkajú giganti z mobilného priemyslu. Jednou z jeho najsilnejších konkurenčných výhod bude kombinácia ľudovo nízkej cenovky, pokročilej high-end výbavy a nadčasového dizajnu, ktorým výrobca mieri predovšetkým na mladšie vekové kategórie spotrebiteľov.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať