Bizarná chyba beta verzie hry Fallout 76: Namiesto spustenia sa preinštalovala

Včera večer mala byť sprístupnená beta verzia hry Fallout 76 všetkým vlastníkom konzol Xbox One, PS4 a samozrejme aj PC hráčom. Tak sa, samozrejme, aj stalo, avšak PC hráči si po jej spustení hru príliš neužili, keďže sa sama od seba začala preinštalovávať.

Včera večer mala byť sprístupnená beta verzia hry Fallout 76 všetkým vlastníkom konzol Xbox One, PS4 a samozrejme aj PC hráčom. Tak sa aj stalo, no PC hráči si kvôli jednej veľmi podivnej chybe hru nijak zvlášť neužili.

Namiesto toho, aby sa beta spustila, sa totiž začala celá opäť sťahovať. To by nebol až taký problém, ak by sme sa nebavili až o 50 GB potrebných údajov. Pre niektorých to možno znie ako nízke číslo, no treba si uvedomiť, že nie každý má doma superrýchly internet, ktorý dokáže takéto množstvo súborov stiahnuť do “niekoľkých minút”.

Nikto neodišiel naprázdno

Bethesda si však našťastie problému včas všimla a rozhodla sa časový úsek, počas ktorého si priaznivci post-apokalyptického sveta mohli vychutnať tento skvelý herný zážitok, predĺžiť.

TIP REDAKCIE
Elektrické lietadlo od Rolls-Royce skóruje: Prekonalo rýchlosť 623 km/h!

Celý rozvrh, v ktorom nájdeme jednotlivé dni a časy, kedy bude beta hry Fallout 76 tým nedočkavejším sprístupnená, nájdeš aj na oficiálnom Twitteri spoločnosti Bethesda.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať