Apple odštartoval predpredaj iPhone XR čerstvou VIDEO reklamou

Kalifornské jabĺčko dnes odštartovalo avizovaný predpredaj nedávno predstaveného iPhone XR. Spolu s ním sme sa však dočkali aj čerstvo zverejnenej reklamy.

Kalifornské jabĺčko dnes odštartovalo avizovaný predpredaj nedávno predstaveného iPhone XR. Spolu s ním sme sa však dočkali aj dvoch čerstvo zverejnených reklám, kde nám spoločnosť Apple predvádza nielen jeho farebné spektrum, ktoré je tento rok skutočne pestré.

Pozornosť prvého videa je zameraná aj na detaily konštrukcie. Tú v tomto prípade tvorí kombinácia dvoch odolných skiel s hliníkovým, nie oceľovým rámikom. Ten dostal iba drahší iPhone XS.

Druhé video sústredí pozornosť na hardvérovú výbavu a funkcionalitu nového iPhone XR. Zaznie v ňom zmienka o Liquid Retina technológii, čipsete A12 Bionic, zvýšenej odolnosti voči vode a nezabudlo sa ani na možnosť manuálne regulovať hĺbku ostrosti.

https://www.youtube.com/watch?v=tG7vx7-3sl0

Predbežný predaj 

Apple dnes spúšťa predbežný predaj iPhone XR, ktorý začína výrazne neskôr ako v prípade lepšie vybaveného modelu, hoci boli oba iOS smartfóny predstavené v ten istý deň. Nejde však o žiadnu náhodu, ale rafinovanú obchodnú stratégiu. Je medzi nimi totiž celkom slušný cenový rozdiel.

TIP REDAKCIE
TOP 4 bežecké pásy na doma: Zvládnu aj 110 kg záťaž, vyvinú rýchlosť až 12 km/h!

Zákazníci pocítia nižšiu cenovku na slabšom displeji, fotoaparátoch aj na menej prémiovom konštrukčnom prevedení, čo bolo spomenuté trošku vyššie. Čipsety sú rovnaké, no čo sa týka batérie, iPhone XS dostal mierne menšiu kapacitu ako lacnejšia alternatíva s LCD displejom.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať