Pozor

AKTUALIZOVANÉ: Veľký výpadok 4ky. Nešli mobilné dáta

Najmenší slovenský operátor momentálne hasí veľké problémy vo svojej sieti, ktoré spôsobili, že mu na Slovensku vypadli mobilné dáta.

Najmenší slovenský operátor momentálne hasí veľké problémy vo svojej sieti, ktoré spôsobili, že mu na Slovensku vypadli mobilné dáta. Výpadok sa pritom týka mobilných dát vo svojej vlastnej sieti, ako aj v partnerskej sieti Orangeu.

Podľa informácií vás, našich čitateľov, nemá fungovať ani 4G internet pre domáce použitie. Server Živé.sk zistil, že výpadok mal začať už okolo 11-tej hodiny a podľa všetkého by mal byť postupne opravený.

Momentálne čakáme na vyjadrenie hovorcu operátora. Keď ho získame, budeme článok aktualizovať. Každopádne, dajte nám vedieť. Pocítili ste výpadok 4ky alebo ho stále pociťujete?

Aktualizované 10.10.2018 o 16:25:Krátkodobý celoplošný dátový výpadok bol odstránený. V súčasnosti už systémy fungujú bez problémov, ale napriek tomu situáciu naďalej pozorne sledujeme. Zákazníkom sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy. Hlasové služby ani SMS správy neboli výpadkom nijako obmedzené,” vysvetľuje operátor

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať