Galaxy Note 9

Ako sa predáva Galaxy Note 9? Prvé čísla prichádzajú z Južnej Kórey

Najnovší, najvýkonnejší a zatiaľ najlepší smartfón z dielne kórejskej spoločnosti Samsung je na trhu dostupný už viac ako mesiac. Samsung Galaxy Note 9 je naozaj výborným kusom technológie, o čom sa môžete presvedčiť aj v našej video recenzii.

Najnovší, najvýkonnejší a zatiaľ najlepší smartfón z dielne kórejskej spoločnosti Samsung je na trhu dostupný už viac ako mesiac. Samsung Galaxy Note 9 je naozaj impozantným technologickým kúskom, o čom sa môžete presvedčiť v našej video recenzii.

Samsung Galaxy Note 9 sa pochopiteľne predáva aj domovskej krajine výrobcu, v Južnej Kórei. Práve z tejto oblasti prichádzajú aktuálne informácie o pôsobení na tamojšom trhu, ktoré podľa serveru ZDNet hovoria jasne.

Samsung Galaxy Note 9 prekonal na trhu v Južnej Kórei hranicu jedného milióna predaných kusov. Túto métu dosiahol po 54 dňoch od uvedenia do predaja. Note 9 sa tak predáva o niečo pomalšie ako predošlá generácia.

Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 8 si zadovážilo jeden milión zákazníkov za 48 dní od trhového uvedenia. Rozdiel je malý. Naopak, nový S Pen phablet sa predáva lepšie ako Samsung Galaxy S9 z prvého polroka 2018 (60 dní k 1. mil.).

TIP REDAKCIE
Viomi V3 vysávač: Extrémny výkon a najlepší pomer cena/kvalita tohto roka!

Čísla z domáceho trhu výrobcu nereflektujú celosvetový dopyt. Ako zaujímavosť ale poslúžia dobre. Ten pravý boj o zákazníka nastane pred Vianocami, kedy sa na pultoch predajní objavia ďalšie vlajkové lode predstavené v tomto mesiaci.

Vyberať bude určite z čoho.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať