Športové štuple od Xiaomi

To nesmieš zmeškať: Štýlové štuple od Xiaomi s Bluetooth za necelých 16 €!

Rád sa hýbeš a neznášaš káble? Tak si potom pri tomto parádnom kúsku z portfólia Xiaomi prídeš na svoje.

Rád sa hýbeš a preferuješ bezdrôtové technológie? Tak si potom pri tomto parádnom kúsku z portfólia čínskeho jabĺčka prídeš na svoje. Za štýlovo vyzerajúce štuple od Xiaomi, ktoré boli predstavené v priebehu uplynulého augusta, navyše nezaplatíš viac ako smiešnych 16 eur.

Obe slúchadlá spája krátky kábel, aby sa náhodou nestalo, že používateľ jedno z nich počas behu alebo cvičenia stratí. Keď mu štupeľ vypadne z ucha, zostane visieť na druhom konci. Súčasťou toho celého je ale aj praktické ovládanie, kde sú tlačidlá pre reguláciu hlasitosti, zastavenie prehrávania hudby alebo prijímanie prichádzajúcich telefónnych hovorov zo spárovaného smartfónu.

Prepojenie medzi slúchadlami a mobilným telefónom prebieha cez prítomnú bezdrôtovú technológiu Bluetooth vo verzii 4.1, čo znamená, že v sebe skrývajú aj vlastnú batériu. Tá dostala 120 mAh kapacitu, ktorá ich vraj zvládne udržiavať pri živote niečo okolo 11 hodín nepretržitého používania.

TIP REDAKCIE
Amazon a IKEA sľubujú, že do roku 2040 budú prevážať tovar len na uhlíkovo neutrálnych lodiach!
Xiaomi Mi Sports, verzia Youth

Konštrukciu chráni certifikácia podľa medzinárodného štandardu IPx4, a to pre používateľa znamená, že sa nemusí obávať negatívneho vplyvu dažďu a ani potu. Ide predsa o kúsok pre ľudí s aktívnym životným štýlom. V opačnom prípade by im príliš dlho nevydržali.

Slúchadlá Xiaomi Mi Sports vo verzii Youth nájdeš v eBay ponuke s cenovkou vo výške 15,56 eur. Základný dovoz až na Slovensko nestojí ani cent navyše. Výber pozostáva z dvoch farieb – čiernej a bielej.

Xiaomi Mi Sports, verzia Youth
Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať