PUBG Mobile

Ďalší turnaj v PUBG Mobile: Víťaz si odnesie sladkých 200 000 $

Tvorcovia populárnej battle royale hry PUBG Mobile oznámili, že spolu so svojím hlavným sponzorom zorganizujú ďalší turnaj.

Tvorcovia slávnej battle royale hry PUBG Mobile oznámili, že spolu so svojím hlavným sponzorom zorganizujú ďalší turnaj. Ten bude však tentokrát určený pre širokú verejnosť, nielen pre populárne mená z internetu. Prize pool dosiahne aj vďaka spoločnosti Samsung sumu až 600 000 amerických dolárov.

Z toho si sám víťaz podujatia odnesie domov sladkých 200 000 dolárov. Okrem toho mu ale ponúknu i finančnú podporu na zviditeľnenie vo svete streamu vrátane lukratívneho kontraktu.

Jedinou podmienkou je, aby každý, kto sa bude chcieť do turnaja s názvom PUBG Mobile Star Challenge prihlásiť, mal na sociálnych sieťach minimálne 1 000 kombinovaných followerov. Príležitosť dostane Amerika, Európa, Čína, Kórea, Japonsko a aj zostávajúce časti Ázie, píše server AndroidAuthority.

Turnaj pozostáva z regionálneho a zo svetového kola. Ten, kto uspeje v prvom, dostane príležitosť pokračovať ďalej, čiže do druhého kola.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!

Prvé európske finále v PUBG Mobile sa uskutoční už koncom septembra (29. až 30. deň), a to na území ukrajinského mesta Kyjev. Zúčastnené tímy si zmerajú sily o 20 000 dolárov a vstupenku na svetové finále, ktoré sa odohrá v Dubaji koncom tohto roka. Registrácie sú už k dispozícii.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať