ROZHODLI STE: Klasický výrez vám vadí, ten v tvare kvapky až tak nie

Výrez v displej je dookola omieľanou témou a často aj hlavnou výčitkou potenciálnych zákazníkov pri mnohých zariadeniach.

Výrez v displej je dookola omieľanou témou a často aj hlavnou výčitkou potenciálnych zákazníkov pri mnohých zariadeniach. Tematiky sa chytili aj PR oddelenia niektorých spoločností (Samsung), ktoré výrez použili v posmešnej kampani zameranej proti ich najväčšej konkurencii – iPhone X.

Po roku sa na trh pomaly ale isto začnú dostávať zariadenia, ktoré výrez drasticky znížia len na malinkú oblasť pripomínajúcu kvapku vody. Prvých pár kúskov, hlavne v Číne, na trhu už je. Pre Európu bude však dôležitý hlavne OnePlus 6T, ktorý čerpá inšpiráciu hlavne od svojich čínskych bratov.

Výrez v tvare kvapky je OK

V nedávnej ankete sme sa vás preto opýtali na to či je výrez v tvare kvapky lepší než ten klasický a výsledky sú to skutočne zaujímavé. Drvivá väčšina z vás (44 %) preferuje práve takýto výrez, zatiaľ čo za klasický výrez hlasovalo len 23 %. Naopak, 16 % označilo odpoveď, že oba výrezy sú rovnako dobré alebo zlé.

TIP REDAKCIE
Elektromobil od Xiaomi? Výroba sa rozbehne v roku 2024

Vyzerá to teda tak, že sa výrobcovia uberajú dobrým smerom. Už chýba len kúsok a výrez môže opäť nadobro zmiznúť.

Aký výrez v displeji preferuješ?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať