Event Made By Google sa bude konať 9. októbra. Dočkáme sa oficiálneho predstavenia 3. generácie telefónov Pixel

Google už začal s rozposielaním pozvánok na svoj event Made By Google, ktorý sa bude oficiálne konať 9. októbra v meste New York.

Google už začal s rozposielaním pozvánok na svoj event Made By Google, ktorý sa bude oficiálne konať 9. októbra v meste New York. Podľa všetkého sa práve v tento dátum konečne dočkáme oficiálneho predstavenia smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL.

Pixel 3 a Pixel 3 XL sú už treťou generáciou radu Pixel od Google, ktorý bol prvýkrát predstavený ešte pred dvomi rokmi.

Výrez na displeji a bezdrôtové nabíjanie

V priebehu posledných týždňov sa na internete začali objavovať rôzne informácie ohľadom spomínanej tretej generácie, vďaka ktorým aspoň sčasti vieme, čo môžeme od nových zariadení očakávať. Obidva smartfóny by sa mali tešiť vylepšenému dizajnu, ktorého súčasťou bude výrez na displeji a sklenená zadná strana slúžiaca pre bezdrôtové nabíjanie. Zariadenia budú taktiež vybavené duálnou prednou kamerou a jednou zadnou kamerou.

Made By Google 2018 však nemusí byť celý len o dvoch nových telefónoch. Na minuloročnom evente sa totiž Google venoval aj iným produktom, ako je napríklad Pixelbook, Google Home Mini alebo Pixel Buds. Ako presne to bude vyzerať tento rok, sa dozvieme už o mesiac.