Huawei Mate 10 Pro

Dočkali sme sa: Huawei Mate 10 Pro získal aktualizáciu s GPU Turbo!

Mate 10 Pro z dielne spoločnosti Huawei dostáva dlho očakávané vylepšenie grafického výkonu. Pri GPU Turbo to však ani zďaleka nekončí.

Minuloročný high-end model z dielne spoločnosti Huawei dostáva dlho očakávané vylepšenie grafického výkonu. Pri GPU Turbo to však ani zďaleka nekončí. V čerstvom aktualizačnom balíčku pre Mate 10 Pro ho totiž dopĺňa ešte aj aplikácia Game Suite.

Táto softvérová novinka slúži používateľovi smartfónu na dve veci. Prvou je možnosť manuálne konfigurovať výkon podľa aktuálnych potrieb. Druhou zase možnosť vypnúť notifikácie počas hrania mobilného titulu, aby nás tak nič nerušilo.

Hlavnou hviezdou novej aktualizácie pod označením BLA-L29 8.0.0.148(C432), ktorá presahuje 500 MB, je však technológia GPU Turbo. Po inštalácii balíčka a aktivácii herného režimu v Game Suite okamžite pocítite, že hry bežia na Huawei Mate 10 Pro citeľne plynulejšie ako pred inštaláciou. A to isté možno povedať i o vizuálnych detailoch. Pri hraní hitu PUBG Mobile je ten rozdiel cítiť aj vidieť.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Bitcoin naberá na sile. Jeho cena sa blíži k rekordnému maximu!
Aktualizácia pre Huawei Mate 10 Pro
Aktualizácia pre Huawei Mate 10 Pro

Aktualizačný balíček BLA-L29 8.0.0.148(C432) zahŕňa viacero ďalších vylepšení. Za zmienku tu stojí najmä bezdrôtová konektivita Bluetooth, ktorá má opäť o čosi lepšiu stabilitu. Stabilnejšie je ale aj spojenie s mobilnými sieťami operátorov a ak si niekto bude chcieť vytvoriť video záznam obrazovky, tak ho po novom neobmedzí žiadny časový limit.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať